سـیسـتم NCPAP

سیستم تنفسی NCPAP به همراه تجهیزات
برای مشاهده گالری روی تصویر کلیک کنید
  • کد محصول : 488394
  • وضعیت موجودی : موجود


سـیسـتم Ncpap یا مـدار تنفسی بافشار مثبت مداوم نوزادان با هدف بهبود رونـد درمـان  نوزادان نارس ، اقدام به طـراحی و سـاخت سیسـتم مدار تنفسی گرم شـونده همـراه با  سیستم تولید حباب با فشار مثبت نموده است. طرحهای تنفسی نوزادان نارس به صـورت  نامنـظم و غیرموثر می باشد و  Ncpap نـازال به صورت موثری تنفس نـوزادان نارس را بهـبود می بخشد و حـرکـات سیـنه و شـکم نـوزادان را در تنفـس هماهنگ می کند و در مقایسه با تنفس بوسیله دستگاه ونتیلاتور این روش غیر تهاجمی یک روش ایده ال ،مـوثـر  و ایمن می باشد .

یـک ست کامل مدارتنفسی با فشار مداوم نوزاد  (Ncpap ) شامل مدارتنفسی گرم شونده چمـبر مرطوب کننده ، ماسک های نازال و دستگاه تولید کننده حبـاب و اتصالات تخصصی مـاننـد مینی فلو که ماسک های نازال را با نهـایت انعطاف و سبکی به مـدار تنـفسی گـرم  شونده وصل می کند. دستگاه تولید حباب می تواند از 3 الی 10 سانتی متر آب فشار را در سیستم تنفـسی نوزاد  به صـورت ضـربانی تـولید کند و این دستگاه قابلیت نصـب به هر نوع سیـستمی را دارد .

ماسکهای نازال ساخته شده از سیلیکون با طراحی ارگونومیـک در سـه سایـز به راحتـی در صورت نوزاد ثابت شده وجلوگیری از آسیب فشاری در صورت نوزاد نقش مهمی را بازی  می کند.

محصولات مرتبط

Loading