دستگاه بیهوشی Cyrus-3000

برای مشاهده گالری روی تصویر کلیک کنید
  • کد محصول : 598712
  • وضعیت موجودی : موجود


سیستم بیهوشی 3000-CYRUS دارای آخرین طراحی ارگونومیک و ویژگیهای ایمنی میباشد.

این ویژگیها شامل تکنولوژی جلوگیری از کمبود اکسیژن )Hypoxic-Anti ، ) کنترل و نمایش کلیه پارامترها و داده ها و نیز مکانیسم جلوگیری از اختلال در برق رسانی است. این ویژگیها باعث میشود که سیستم 3000-CYRUS یکی از کارآمد ترین سیستمها در این نوع دستگاهها به حساب آید و از لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون با صرفه باشد. این سیستم به راحتی قابل ارتقا بوده و دارای ستونهای کناری خاصی است که اجازه میدهد لوازم و وسایل جدید ، سریع و بدون نیاز به ابزار مخصوص و باز کردن کل دستگاه نصب شوند.

طراحی قابل ارتقای دستگاه اجازه میدهد دستگاه مطابق با نیازهای متخصصانی که با آن کار میکنند ارتقا یابد. این امر منجر به ایمنی و کارآمدی بیشتر این دستگاه بیهوشی نسبت به سیستمهای مشابه گردیده است. دستگاه بیهوشی 3000-CYRUS کارآمدی الزم برای کار در کلینیکهای پیشرفته امروزی را داشته و در عین حال امکان ارتقا به هر میزان که کاربر نیاز دارد نیز در آن فراهم شده است. طراحی جدید ، تمیز کردن و حفظ و نگهداری دستگاه و استفاده برای کاربر را راحت نموده است.

این دستگاه ، با طراحی و مهندسی مناسب ، مطابق با استانداردهای EN-BS و استاندارد معتبر اروپا CE ساخته شده است.

 

دستگاه ونتیالتور 3000-CYRUS توسط سیستم میکروپروسسوری که سیستم نیوماتیک را تحت کنترل دارد راه اندازی می شود.

این دستگاه برای استفاده بزرگسالان و کودکان طراحی شده است و دارای عملکرد جامعی است که در یک دستگاه ونتیلاتور امن ، دقیق و پیشرفته جمع شده است تا برای سالهای طولانی به عملکرد صحیح خود ادامه بدهد.

دستگاه ونتیلاتور دارای ۴ مد تنفس دهی است که شامل مد های VC ،PC ، PS و SIMV میباشد.

کمیتهای قابل تنظیم دستگاه عبارتند از: PMAX,VT,TI:TE,TIP:TI,PEEP,Pressure trig,Flow trig,SLOPE,PINSP,Freq,Tinsp

این دستگاه دارای محدوده های قابل تنظیم برای اپراتور جهت ایجاد آلارم سیستم تنفسی است. با وجود سیستم اندازه گیری اکسیژن میتوان آلارم مربوط به میزان اکسیژن تنفسی مسیر دم را فعال کرد. همچنین در صورت قطع برق دستگاه به طور خود کار از باتری داخلی استفاده میکند . 

محصولات مرتبط

Loading